Strona główna Książka Autorzy
 
Henryk Puszcz

Jestem jednym z założycieli firmy House of Skills – lidera polskiego rynku szkoleniowo-doradczego. W branży rozwoju kapitału ludzkiego działam od 1995 roku. W trakcie swojej zawodowej kariery pracowałem zarówno jako członek zarządu odpowiedzialny za rozwój organizacji, jak również sprzedawałem i dostarczałem usługi doradcze oraz szkoleniowe dla naszych klientów.

Merytorycznie moje zainteresowania zawsze koncentrowały się wokół takich zagadnień jak rozwój i podnoszenie kompetencji, zmiana oraz wzrost efektywności działania. Przy czym procesy te dotyczą nie tylko pojedynczych pracowników, ale również zespołów i całych organizacji. Obecnie moje priorytety zawodowe wyznacza funkcja Wiceprezesa House of Skills, którą pełnię. Wraz z moimi partnerami z zarządu oraz kluczowymi pracownikami codziennie tworzymy przyszłość naszej firmy, której zadaniem jest pomagać przedsiębiorstwom działającym w Polsce w kreowaniu i wykorzystywaniu przewagi konkurencyjnej związanej z rozwojem kapitału ludzkiego.

Z wykształcenia jestem psychologiem. ukończyłem Wydział Psychologii UW. Prywatnie jestem zakochany w swojej rodzinie – żonie i dwóch córkach. Czas wolny uwielbiam spędzać w swoim domu na Warmii.
Łukasz Dąbrowski

Partner w House of Skills.
Jestem trenerem i konsultantem wywodzącym się z TMI Polska. Prowadzę programy szkoleniowe z efektywności osobistej i zarządzania czasem, jakości obsługi klienta, technik kreatywnego myślenia. Specjalizuję się także w innowacji i zarządzaniu zmianą oraz wystąpieniach publicznych. Uczestniczyłem w szkoleniach TMI University, ukończyłem proces kwalifikacji INSEAD - Strategii Błękitnego Oceanu.

Dzięki swej kreatywności potrafię zaspokoić nawet najbardziej nietypowe potrzeby klienta. Nieustannie wzbogacam swoje programy poprzez wprowadzanie niestandardowych pomysłów. Lubię niezwykłe wyzwania zawodowe. Jednymi z większych były dla mnie: roczna praca w agencji reklamowej w Kenii, warsztaty wykorzystujące założenia koncepcji Strategii Błękitnego Oceanu (Blue Ocean Strategy), warsztaty mające na celu zbudowanie nowego zespołu, a także projektowanie i przeprowadzenie procesu kaskadowania wizji.

Pasjonują mnie podróże w odległe miejsca i tamtejsze obyczaje. W innych krajach lubię obserwować życie codzienne i utrwalać je na cyfrowej „kliszy” aparatu. Tak jak w podróżach pasjonuje mnie doświadczanie różnorodności, tak w pracy najciekawsze jest dla mnie umożliwianie ludziom spojrzenia w twórczy sposób na daną kwestię z różnych perspektyw. Po pracy relaksuję się grając w koszykówkę.
Michał Zaborek

Pełnię funkcję dyrektora R&D w House of Skills. Swoją przygodę z branżą doradczo-szkoleniową rozpocząłem w 2005 roku, zaczynając jako junior konsultant, a potem trener i konsultant. Od roku 2010 odpowiadam za poszukiwanie, kreowanie i wdrażanie nowych rozwiązań rozwojowych i szkoleniowych.

W pracy z klientami specjalizuję się w projektowaniu i wdrażaniu złożonych procesów HR. Realizowałem projekty w obszarach diagnozy i zmiany kultury organizacyjnej firm i zespołów zarządzających, diagnozy społecznej, wdrażania systemów ocen, zarządzania talentami, podnoszenia efektywności i budowania zespołów. W początkach swojej pracy, jako trener, prowadziłem szkolenia z zarządzania zespołem, komunikacji biznesowej, negocjacji, efektywności indywidualnej i zespołowej.

Jestem absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Poza pracą, uwielbiam piłkę nożną, czarno-białą fotografię i jogę. Inspirują mnie sukcesy i porażki innych, mądre książki i odważni ludzie.

Zapraszam na mojego bloga: www.hrmaznaczenie.pl
Copyright by Konsorcjum doradczo-szkoleniowe S.A. 2009. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie oraz rozpowszechnianie treści zawartych na witrynie www.zespolypopolsku.pl, w całości bądź w części,
w formie drukowanej bądź za pośrednictwem internetu, jest bez zgody Konsorcjum doradczo-szkoleniowe S.A. zabronione.
Projekt i realizacja: vigla.pl