Strona główna Książka Autorzy
 
Książka „Zespoły po polsku” jest podsumowaniem pewnego etapu naszej działalności, zmierzającej do opisu zjawiska pracy zespołowej w przedsiębiorstwach działających w Polsce. Zamieściliśmy w niej wybrane przykłady zespołów, z którymi rozmawialiśmy przygotowując materiał do publikacji. Pracę tę traktujemy jako początek gromadzenia informacji o tym kiedy i w jaki sposób polscy przedsiębiorcy decydują się zainwestować w zespołowe mechanizmy organizacji pracy.

Temat jest niezwykle ciekawy, dlatego postanowiliśmy nie poprzestawać na materiale zamieszczonym w książce. Zwracamy się do Was z propozycją i prośbą zarazem: opowiedzcie nam o Waszych pozytywnych doświadczeniach pracy zespołowej w swoich firmach. Naszym zamierzeniem jest propagowanie dobrych przykładów i efektywnie funkcjonujących zespołów. Wierzymy, że pozytywne doświadczenia jednych zespołów pomogą innym znaleźć receptę na sukces w pracy zespołowej.

Jeśli podzielacie nasze zdanie i zechcecie nam opowiedzieć o swoich sukcesach, piszcie na adres zespoly@weknowhow.pl. Zostawcie kontakt do siebie, a my na pewno się odezwiemy. Z chęcią zrobimy z Wami wywiad, a jeśli się zgodzicie, to udostępnimy Wasze pozytywne przykłady innym zainteresowanym w postaci opisu przypadku na niniejszej stronie www.
Copyright by Konsorcjum doradczo-szkoleniowe S.A. 2009. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie oraz rozpowszechnianie treści zawartych na witrynie www.zespolypopolsku.pl, w całości bądź w części,
w formie drukowanej bądź za pośrednictwem internetu, jest bez zgody Konsorcjum doradczo-szkoleniowe S.A. zabronione.
Projekt i realizacja: vigla.pl